Od dawna wiemy, że Honor w maju zaprezentuje swój flagowy smartfon Honor 20 Pro oraz braci z serii 20. Jak się okazuje, do sprzedaży ma trafić również model w niestandardowej wersji kolorystycznej – biało-różowym gradiencie.

Do sieci trafiła garść informacji na temat nadchodzących smartfonów firmy. Wśród nich znajdziemy zdjęcie przedstawiające tylną część najprawdopodobniej telefonu Honor 20 w kolorze białym z dodatkiem różu. Oczywiście dostępne będą również inne wersje kolorystyczne, chociażby kolor zielony taki jak w Huawei P30 Pro.

Honor 20 Biały

Pojawiające się w sieci informacje na temat telefonu Honor 20 Pro jasno wskazują, że główny aparat fotograficzny otrzyma matrycę Sony IMX600 rejestrującą obraz w rozdzielczości 48 Mpix. Podobnie jak w flagowcu od firmy Huawei nie ma zabraknąć w 20 Pro obiektywu peryskopowego. W widocznym module fotograficznym możemy zaobserwować również miejsce na czujnik 3D ToF.

Wiemy również, że Honor 20 Pro najprawdopodobniej otrzyma procesor Kirin 980 oraz zależnie od wersji 6 lub 8 GB pamięci RAM. Nie wiadomo dokładnie na ten moment jaką przestrzeń na dane otrzymają do wyboru użytkownicy. Najprawdopodobniej najmniejszą przestrzenią na dane będzie 64 GB.

Honor 20 Pro

Najnowsza seria flagowców Honor oznaczona numerem 20 zostanie zaprezentowana już 21 maja. Tego dnia również poznamy ceny nowych smartfonów marki.