Samsung jakiś czas temu ogłosił, że premiera flagowych modeli smartfonów Galaxy S10 odbędzie się 20 lutego. Niespodziewanie do sieci wyciekły zdjęcia nadchodzących flagowców z serii Galaxy S.

Do sieci trafiły zdjęcia nadchodzących telefonów od Samsunga. Jest to chyba największy wyciek w historii firmy. Zdjęcia zdradzają wygląd kluczowych modeli Galaxy S10 i Galaxy S10+.

Samsung Galaxy S10 i S10 Plus

Fot. All About Samsung

Zdjęcia nie budzą wątpliwości, są to bezapelacyjnie flagowe smartfony Samsunga, które oficjalnie zobaczymy 20 lutego. Zdjęcia zdradzają wiele elementów i potwierdzają wiele plotek. Możemy na nich zobaczyć charakterystyczne otwory na aparaty przednie wydrążone w wyświetlaczu. W przypadku modelu Galaxy S10+ otwór na aparat jest większy, ponieważ producent zdecydował się na zamontowanie dwóch obiektywów do selfie. Oczywiście największą uwagę przykuwa ekran, który sięga po same ramki urządzenia.

Galaxy S10 i S10 Plus Aparaty

Fot. All About Samsung

Zdjęcia przedstawiają również główne aparaty zlokalizowane na tylnej ściance. Widzimy trzy obiektywy oraz diodę doświetlającą. Jak widać nie znalazło się miejsce na czytnik linii papilarnych przy aparatach. Można więc śmiało sądzić, że zostanie on umiejscowiony w ekranie.

Zdjęcia są o tyle dokładne, że możemy zaobserwować złącze słuchawkowe jack 3,5mm, port USB typu C oraz pięć otworów na głośnik.

Galaxy S10 i S10 Plus

Fot. All About Samsung

Pozostałe zdjęcia Samsunga Galaxy S10 i S10+

Galaxy S10 i S10 Plus

Fot. All About Samsung

Galaxy S10 i S10 Plus

Fot. All About Samsung

Galaxy S10 i S10 Plus

Fot. All About Samsung

Jak podają ostatnie plotki, Samsung poza dwoma flagowymi telefonami oznaczonymi jako S10 i S10+ pokaże dodatkowy trzeci model. Ma być on być tańszy i mniejszy od starszych braci. Wszystko wskazuje na to, że Koreański potentat chce na serio konkurować z Kalifornijskim sadownikiem na tej samej półce cenowej. Nowym modelem z pewnością będzie chciał konkurować z iPhonem Xr.