OnePlus jako pierwszy zapowiedział premierę OnePlus 6T na 30 października. Jednak wczoraj Apple w dość nieoczekiwanym momencie poinformowało, że właśnie tego samego dnia, również w Nowym Jorku organizuje prezentację.

OnePlus nie chce zabiegać o uwagę mediów i co gorsza nie chce, aby premiera 6T była przyćmiona premierą nowych iPadów Pro. Dlatego, chce się pocieszyć pierwszymi miejscami na stronach portali technologicznych chociaż jeden dzień, niż w ogóle. Właśnie Chińczycy poinformowali, że data premiery ulegnie zmianie i odbędzie się 29 października.

OnePlus 6T premiera

Fot. AndroidCommunity

Jest to oczywiście pierwszy przypadek, w którym jedna firma robi taki krok, który jednak niesie za sobą pewne komplikacje. Z uwagi, że jest to wielkie wydarzenie, decyzja z pewnością pokrzyżuje plany nie tylko dziennikarzom, a również fanom marki. Wszyscy ci, którzy wyczekiwali tego dnia i zarezerwowali miejsca w hotelach, samolotach oraz zaplanowali całą podróż mogą być z pewnością zaskoczeni.

Nie ma tego złego, co dla OnePlus na dobre nie wyszło

W sumie powinniśmy się wszyscy się cieszyć. Oczywiście poza tymi, co chcieli być osobiście na premierze osobiście, a na nią nie przybędą z tego powodu. Jednak zobaczymy dzień wcześniej ten wyczekiwanego smartfona, który według zapowiedzi ma być rewolucyjny. Ma mieć czytnik lini papilarnych wbudowany w ekran, bardzo małe wcięcie na frontowy aparat i bardzo dobrą cenę. Czy tak będzie, warto poczekać.