Po wielu tygodniach plotek i oczekiwań w końcu OnePlus 6T został oficjalnie zaprezentowany. Najnowszy smartfon OnePlus jest na prawdę piękny, a jego specyfikacja może zachwycać.

OnePlus 6T Czarny

Fot. OnePlus

OnePlus 6T otrzymał procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz (zależnie od modelu) 6 lub 8 GB pamięci RAM. W smartfonie znajdziemy również dwa główne aparaty fotograficzne rejestrujące zdjęcia w rozdzielczościach 20 Mpix oraz 16 Mpix. Na froncie zastosowano kamerkę do wideorozmów  z sensorem 16 Mpix.

W telefonie zastosowano 6,4 calowy wyświetlacz Optic AMOLED o rozdzielczości 2280 x 1080 pikseli. Ekran posiada małe wcięcie w kształcie kropli wody na aparat do wideorozmów oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Również bateria może pochwalić się dobrą pojemnością, bowiem jest to aż 3700 mAh.

OnePlus 6T czytnik linii papilarnych

Fot. OnePlus

OnePlus 6T ma być dostępny w dwóch odcieniach czerni. Będą dostępne również w trzech wariantach konfiguracyjnych w następujących cenach:

  • 128 GB + 6 GB RAM za cenę 549 dolarów,
  • 128 GB + 8 GB RAM w cenie 579 dolarów,
  • 256 GB + 8 GB RAM za kwotę 629 dolarów.

Telefon ma być dostępny w Europie już na początku listopada tego roku.

Jak widać najnowszy OnePlus 6T jest trochę droższy od swojego poprzednika i nie oferuje tak dobrego stosunku jakości do ceny. Warto poczekać na polskie ceny smartfona, które oczywiście będą nieco wyższe od tych w USA.