AyEm to blog o technologii przyszłości. Znajdziesz tu wszystko o najważniejszych trendach w technologii, doniesienia z wielu dziedzin nauki oraz ciekawostki na temat bliskiej i dalekiej przyszłości.

Dziś technologia rozwija się w szalenie szybkim tępie i nie sposób nadążyć nad zmianami. Zmiany są niewidoczne, za bardzo nie zwracamy uwagi na zwiększające się cyferki w specyfikacji nowego sprzętu. Dlatego blog AyEm zapewni Tobie codzienną dawkę aktualnej wiedzy, która z pewnością się przyda.

Dlaczego przyszłość?

Aktualna rzeczywistość, którą znamy z pewnością się zmieni. Nasze postrzeganie przyszłości jest wielką niewiadomą, bo nie każdy z nas poświęca jej uwagę. Zmiany w naszym życiu za sprawą otaczającej nas technologii będą drastyczne się zmieniać. Wyobraźnia, potrzeby oraz wizja ludzkości wykreowana w głowach zdolnych techników i naukowców już teraz zachwyca. Dlatego warto się przyjrzeć temu, na co nas jeszcze stać!

Poruszanie tematu przyszłości samo w sobie jest bardzo ciekawą próbą naszej osobistej wyobraźni. Zapraszam do śledzenia aktualności by poznać rąbek tajemnicy przyszłości, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Znajdziesz tu informacje o szerokim zakresie tematycznym. Począwszy od rozwiązań technologicznych, przez naukowe osiągnięcia ludzkości, aż po wizję przyszłości.

Redakcja

Blog AyEm dopiero się rozwija, staram się jako jedyny autor pisać o jak największej ilości zmian oraz aktualnościach, jednak w chwili obecnej nie jest to proste w odniesieniu do aktualnych codziennych obowiązków. Jeśli masz ochotę zasilić skromną redakcję bloga swoimi wpisami, to zachęcam gorąco do kontaktu.