Dziś firma innogy uruchomiło w Polsce usługę wynajmu aut na minuty o nazwie go! Na ulicach Warszawy można wypożyczyć samochody elektryczne BMW i3 oraz i3s.

Car sharing w naszym kraju stał się bardzo popularny. Od dłuższego czasu można zaobserwować coraz większą ilość firm oferujących wynajem aut na minuty w dość przystępnych cenach. 3 Kwietnia car sharing został przeniesiony na kolejny poziom. Firma innogy uruchomiła wynajem aut elektrycznych na ulicach stolicy. Docelowo firma planuje udostępnić 500 pojazdów.

Wybór aut nie jest przypadkowy. W ubiegłym roku firma prowadziła testy usługi i to warszawiacy wybrali  BMW i3 jako najlepszy model. Cieszył się on największą popularnością mieszkańców. Dzięki temu usługa innogy go! została oparta na tych właśnie pojazdach.

innogy go!

Fot. innogy

Mieszkańcy wybierając ten środek transportu mogą być być pewni, że nie będą emitować szkodliwych substancji i przyczynią się do zmniejszenia poziomu zanieczyszczenia powietrza. Firma rozpoczęła właśnie budowę sieci ogólnodostępnych punktów ładowania na terenie miasta. Ma ich powstać ponad 500!

Aby wypożyczyć auto, należy pobrać dedykowaną aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Po zarejestrowaniu w usłudze można w łatwy i szybki sposób wynająć dowolne auto. Samochody są dostępne w różnych komfortowych lokalizacjach.

Ceny usługi innogy go!

Za wynajem auta BMW i3 zapłacimy 1,19 zł za minutę, w przypadku modelu i3s cena wyniesie 1,49 zł za minutę. Nie zapłacimy dodatkowych opłat za przejechane kilometry. Dostępne są również pakiety na dobowy wynajem aut w cenach 239 zł za model i3 i 299 zł za model i3s. Ciekawą promocją ma być pierwsza jazda do 15 minut za 1 grosz.