Wszystko wskazuje na to, że Google nie ma zamiaru czekać, aż wyciekną do sieci informacje na temat nadchodzącego smartfona Pixel 4. Właśnie firma na swoim profilu na Twitterze pokazała jak ma wyglądać flagowy model.

Nie tak dawno temu Google zaprezentował Pixela 3a i Pixela 3a XL czyli tańsze wersje ubiegłorocznych flagowych modeli Pixel 3 i 3 XL. Przed samą premierą modeli 3a i 3a XL do sieci trafiało mnóstwo informacji zdradzających najdrobniejsze szczegóły nadchodzących modeli. Teraz, zanim na dobre internet skupi się na plotkach o kolejnej generacji Pixeli tj. 4 wersji, Google postanowiło wywołać dyskusję.

Na Tweeterowym profilu “Made by Google” pojawił się wpis przedstawiający tylną część smartfona Pixel 4. Do złudzenia przypomina on rendery nadchodzących iPhone’ów, głównie za sprawą kwadratowego obramowania aparatów i lampy doświetlającej. Firma nie zdradziła nic poza pokazaniem plecków Pixela 4, jednak możemy być pewni, że już za moment dowiemy się nieco więcej na jego temat.

Istnieje również ryzyko, że Google postanowiła grać na czas i rozpowszechniać fałszywe treści, by już na jesień zaskoczyć wszystkich czymś czego wcześniej nie widzieliśmy.