Huawei kusi swoich klientów do korzystania z chmury Mobile Cloud dając promocyjną cenę za pierwszy miesiąc subskrypcji. Cenę ustalono na 5 groszy za 50 GB miejsca na dane, po miesiącu cena wzrośnie do 3,99 zł/miesiąc.

Huawei Mobile Cloud daje możliwość bezpiecznego przechowywania danych, takich jak zdjęcia czy dokumenty na wirtualnym dysku.  Synchronizować możemy dane z kalendarza, kontaktów czy notatnika z wszystkimi urządzeniami Huawei przypisanych do konta. Możliwe jest również przywracanie ustawień w razie potrzeby. Za sprawą chmury Huawei’a możliwy jest łatwy transfer danych do nowe urządzenia.

Huawei Mobile Cloud
Fot. Huawei

5 groszy za pierwszy miesiąc

W standardowej darmowej chmurze Huawei’a dostajemy zaledwie 5 GB na dane. Aby skorzystać z promocji, w której otrzymamy 50 GB na dane za 5 groszy w pierwszym miesiącu subskrypcji, należy na smartfonie zainstalować aplikację Huawei Mobile Cloud w wersji 10.2.2.302.

Dodatkowym warunkiem do skorzystania z chmury należy posiadać urządzenie marki Huawei lub Honor z nakładką systemową EMUI 5.1 i mieszkać w Europie.